Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 228
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
648490
10192
186
6500
Olvashatatlan jelzéssel: Ligetes táj. Olaj, farost, szép keretben 48×58 cm
647999
10193
186
Olvashatatlan jelzéssel: Körhinta. Vegyes technika, papír, 30×45 cm 621934
10194
186
Olvashatatlan jelzéssel: Könyöklő asszony. Akvarell, papír, 24×17 cm
648467
10195
186
Olvashatatlan jelzéssel: Női fej. Ceruza, papír, 30×24 cm
642268
10196
186
Olvashatatlan jelzéssel: Női akt. Akvarell, papír, 41×30 cm
642756
10197
186
Olvashatatlan jelzéssel: Kopár fa. Kréta, papír, 39×30 cm
680628
10198
186
Olvashatatlan jelzéssel: Prag, Jüdische Rathaus. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 36x29cm 679693
10199
186
Olvashatatlan jelzéssel: Házak a domboldalon. Akvarell, papír, üvegezett keretben 40×30 cm
632494
10200
186
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben 48×37 cm 680057
10201
186
Olvashatatlan jelzéssel: X3. Színezett linó, papír, 20×15 cm 426778
10202
186
Jelzés nélküli portré, szén-papír, keretben 30x36 cm
503556
10203
186
22000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF