Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 228

Jelzés nélkül: Némaság, szénrajz 60x43cm
10204.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül: Hófedte táj, olaj-karton 25x17,5cm
10205.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Leány kecskével. Rézkarc, papír, 36×27 cm
10206.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Jelzés nélkül: Őszí táj. Olaj, vászon. 60x80 cm keretben
10207.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Jelzés nélkül: Enteriőr. Vegyes technika, papír-falemez, üvegezett keretben 35×27 cm
10208.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ismeretlen jelzéssel: Cím nélkül. Olaj, farost, 53x33cm
10209.

Rufpreis:
12 000 HUF

5 db kép Jelzés nélkül: Pihenő akt. Szén, papír, 45x31,5cm (szakadt) + 2db Ülő akt. Grafit, papír, 43x30,5cm + Ülő akt + Aktvázlatok. Szén, papír, 43x30,5cm + Akt. Szén, papír, 45x29,5cm
10210.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jelzés nélkül: Ház a domb tetőn. Olaj, vászon, keretben, 45×35 cm
10211.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Jelzés nélkül: Cím nélkül. Olaj, vászon, 60×90 cm
10212.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Olaj, papír-karton, több helyen gyűrőt, 25×37 cm
10213.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Város határ. Olaj, vászon, 50×70 cm
10214.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ismeretlen alkotó: Csónak húzó. Olaj-gipsz, vászon, szép keretben, 78×109 cm
10215.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF