Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 228
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
664178
10132
186
(Radványi) Román Károly (1900-1957): Ex libris dr. Nicolae Igna. Linómetszett, jelzett, 16,5x12cm 679153
10133
186
Saetti Paolo: Cent'anni dotio. Litográfia, papír, jelzett, keretben, 60×48 cm
637532
10134
186
632453
10135
186
Schnabl jelzéssel: Sárospatak. Akvarell, papír, keretben 39×32 cm 666552
10136
186
Scultéty Éva (1917-2001): Liliomok. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 44x32cm
649866
10137
186
Sehen jelzéssel: Alpesi táj libákkal. Vegyes technika, papír, apró szakadás alul, 35×49 cm
679683
10138
186
Simon jelzéssel: Orosz fenyves. Olaj, vászon, 28×43 cm
625656
10139
186
36000
565220
10140
186
Surányi Nándor: Őszi virágok, színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 45×54 cm
514672
10141
186
14000
514682
10142
186
514710
10143
186
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF