Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 228

(Radványi) Román Károly (1900-1957): Ex libris dr. Nicolae Igna. Linómetszett, jelzett, 16,5x12cm
10132.

Rufpreis:
1 000 HUF

Saetti Paolo: Cent'anni dotio. Litográfia, papír, jelzett, keretben, 60×48 cm
10133.

Rufpreis:
4 000 HUF

10134.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Schnabl jelzéssel: Sárospatak. Akvarell, papír, keretben 39×32 cm
10135.

Rufpreis:
800 HUF

Scultéty Éva (1917-2001): Liliomok. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 44x32cm
10136.

Rufpreis:
1 600 HUF

Sehen jelzéssel: Alpesi táj libákkal. Vegyes technika, papír, apró szakadás alul, 35×49 cm
10137.

Rufpreis:
2 000 HUF

Simon jelzéssel: Orosz fenyves. Olaj, vászon, 28×43 cm
10138.

Rufpreis:
2 000 HUF

10139.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Surányi Nándor: Őszi virágok, színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 45×54 cm
10140.

Rufpreis:
1 800 HUF

10141.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10142.

Rufpreis:
8 000 HUF

10143.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF