Porcelán Tételek száma: 443
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2837122
11359
437
Herendi rokokó asszony, Lámpatest. Kézzel festett, jelzett, talpa ragasztott 30 cm 2851213
11360
437
Herendi Rothschild gyertyaizzós kivitelű lámpa, gyertyaizzói töröttek, jelzett, kopott, m: 39 cm 2837144
11361
437
14000
Herendi Viktória mintás dobozka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 17x9 cm 2837143
11362
437
14000
Herendi Viktória mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 20 cm 2838583
11363
437
50000
Herendi kínai mintás, koi-halas nagy méretű fedeles urnaváza. Kézzel festett, jelzett, repedéssel m: 37 cm 2838584
11364
437
2 db Herendi Rotschild mintás, tálka. Kézzel festett, jelzett, nagyobbik javított 9 cm, 14 cm 2837362
11365
437
Zsolnay eozin mázas fekvő bika, jelzett, sérült szarvakkal. 22 cm 2837369
11366
437
30000
Zsolnay labrador alapmázas oroszlános asztali figurális dísztál, jelzett, formába nyomott Zsolnay pecsét és 8094-es formaszám, régi ragasztás, restaurálás nyomaival, kis lepattanással. 48 cm 2837384
11367
437
Zsolnay eozin mázas bagoly, jelzett, hibátlan 7 cm 2848440
11368
437
Zsolnay stop táblás porcelán hamutál, Kézzel festett, jelzett, kopással d: 11 cm 2851560
11369
437
Zsolnay virág mintás, 6db reggeliző készlet, jelzett, kopásokkal, d: 19 cm 2851681
11370
437
Zsolnay eozin mázas kút, jelzett, hibátlan 13,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft