Porcelán Tételek száma: 443
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2851620
11347
437
Herendi Viktória mintás áttört váza, jelzett, kopásokkal, m: 11,5 cm 2853120
11348
437
Herendi petrezselyem mintás váza, jelzett, kopott. m: 6,5 cm 2853116
11349
437
Herendi Rothschild mintás váza, jelzett, kopott. m: 16,5 cm 2853113
11350
437
Herendi Apponyi mintás váza, jelzett, kopott. m: 15 cm 2853105
11351
437
Herendi táncoló juhász, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, m: 31 cm 2851555
11352
437
24000
Herendi zöld INDES mintás, háncs nyomott váza, jelzett, kopásnyomokkal, m: 25 cm 2851525
11353
437
Herendi táncoló matyó legény porcelán figura, népies motívumokkal, kézzel festett, jelzett, kezei restauráltak, m: 19 cm 2851521
11354
437
Herendi madarak virágon, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásokkal, m: 8,5 cm 2851566
11355
437
Herendi Viktória mintás váza, jelzett, erősen kopott, m: 10 cm 2837388
11356
437
Herendi porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, minimlális lepattanással, m: 9 cm 2838073
11357
437
Herendi Viktória mintás porcelán bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 14x10 cm 2850976
11358
437
Herendi kínai kisfiú figura. Jelzett és apró kopásokkal, minimális kopásokkal. m: 8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft