Porcelán Tételek száma: 443
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2840712
11494
437
46000
Angol fajansz étkészlet, jelzett, mázrepedésekkel. 2844662
11495
437
2 db B&B porcelán lányka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 15 cm 2844663
11496
437
Schaubachkunst porcelán labdázó gyermek figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 16 cm 2844660
11497
437
Jozefina két személyes mokkás készlet. Matricás, jelzett, hibátlan. 2844661
11498
437
2 db Alba Julia porcelán figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 18 cm 2841952
11499
437
Schaubachkunst porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 25 cm 2840672
11500
437
Jelzés nélkül: Jegesmedve, porcelán, tűzrepedésekkel, 21x16x11 cm 2840663
11501
437
100000
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
2843382
11502
437
GREIS K.Q. FERREL fajansz váza, jelzett repedt, m: 44,5 cm 2841947
11503
437
Jelzés nélkül: Akt lepkével Fehér mázas, hibátlan 20 cm 2841950
11504
437
Roselane porcelán sirály. Fehér mázas, fa talapzaton jelzett, kis mázhibával 18 cm 2841949
11505
437
Jelzés nélkül: Kakas fehér mázas, hibátlan 20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft