Porcelán Tételek száma: 443
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2848136
11506
437
GH & Co. holland fapapucsos kislány kacsával, kézzel festett porcelán figura, jelzett, hibátlan, m: 12 cm 2848142
11507
437
Kalapos macska, kézzel festett porcelán figura, jelzett, kis lepattanásokkal, m: 10 cm 2848163
11508
437
"Gott mit uns 1914/15", I. világháborús porcelán emlékbögre, Ferenc József és II. Vilmos császár, ill. V. Mehmed szultán arcképével díszítve. Matricás, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 9 cm 2848249
11509
437
GVD Bavaria Echt Gold aranyozott porcelán csésze és alj, Kassel-Wilhelmshöhe mintával. Matricás, jelzett, kis kopással, d: 7-12 cm 2848253
11510
437
Hat személyes kávés csésze és alj készlet (össz. 12 db), fehér alapon arany mintával. Matricás, jelzés nélkül, helyenként kis kopásnyomokkal, részben bontatlan állapotban, eredeti dobozában. 2849016
11511
437
1978 Hódmezővásárhely, biszkvit porcelán plakett, jelzés nélkül, 16x12 cm 2843378
11512
437
Weimar Jutta porcelán dísztál. Kézzel festett, jelzett, aranyozás kissé kopott d: 32 cm 2849454
11513
437
Papagáj, kézzel festett porcelán figura, jelzés nélkül, apró mázrepedésekkel, m: 14 cm 2849464
11514
437
Tirschenreuth porcelán váza, fehér mázas/biszkvit, plasztikus virágdíszítéssel. Jelzett, minimális kopással, 9,5x12,5 cm 2849477
11515
437
Fraureuth német porcelán figura, kecskepásztor lány, 1919-1926 körül. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, alján címkemaradványokkal, 12,5x16x5 cm 2849851
11516
437
3800
Hollóházi porcelán focista (FTC, Fradi). Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 28 cm 2850633
11517
437
Hadi mozsár 1914-1917, I. világháborús fajansz mozsár, feliratozott, sérülésekkel, mázrepedésekkel, m: 12,5 cm, d: 14,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft