Porcelán Tételek száma: 443
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2854839
11482
437
Vegyes porcelán tétel, tálkák, bonbonier, gyűszűk, stb., kopásnyomokkal 2824124
11483
437
2 részes festett, szűrős hatszögletű tálka Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 16x14 cm 2824139
11484
437
11 darabos román fűszertartó készelt, porcelán, kopott, jelzett: Cluj. Vegyes méretben. 2824205
11485
437
Zhonguo Jingdezhen Zhi Famille Rose kínai váza, 1950 körül, kontúr matricás, kézzel festett porcelán, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 20,5 cm 2844952
11486
437
Rauhoffer István üzlete, Sopron: Tejkiöntő. Kontúrmatricás, szecessziós, részben kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, kis kopásokkal. m: 12 cm 2845333
11487
437
Kínai bambusz mintás porcelán csésze és alj, 4 db, kézzel festett, jelzett, kis kopássokkal, lepattanással 2845342
11488
437
Wallendorf virágmintás porcelán bonbonier, matricás, jelzett, apró kopásokkal, 8,5x16,5x20 cm 2845347
11489
437
Limoges porcleán mokkás csésze és alj, 6 db.+ cukordoboz. Levonóképes, aranyozott. Minimális karcokkal 2845357
11490
437
Wallendorf porcelán gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 14 cm 2845716
11491
437
Gránit fajansz kancsó Matricás, jelzett, apró lepattanással 24 cm 2845712
11492
437
4 db Gránit pipacsos boros pohár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 8 cm 2852655
11493
437
Drasche nő almával, kézzel festett porcelán, jelzett, hibás, sérült, m: 26,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft