Porcelán Tételek száma: 443
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2754698
11627
437
11628
437
Tomor Maestrich made in Holland teáscsésze aljjal. Kézzel festett kínaizáló porcelán, jelzett, hibátlan, 1900-20 körül. 2754700
11629
437
Tomor Maestrich made in Holland teáscsésze aljjal. Kézzel festett kínaizáló porcelán, jelzett, hibátlan, 1900-20 körül. 2754690
11630
437
Tomor Maestrich made in Holland teáscsésze aljjal. Kézzel festett kínaizáló porcelán, jelzett, hibátlan, 1900-20 körül. 2754692
11631
437
Tomor Maestrich made in Holland teáscsésze aljjal. Kézzel festett kínaizáló porcelán, jelzett, hibátlan, 1900-20 körül. 2754680
11632
437
Tomor Maestrich made in Holland teáskanna. Kézzel festett kínaizáló porcelán, jelzett, hibátlan, 1900-20 körül, m: 26 cm 2754617
11633
437
30000
Limoges manufaktúra, leveses tál alátéttel, kézzel festett porcelán, jelzett, minimális kopással, Terv: Delmotte. 47x31x30 cm 2800503
11634
437
Cseh Alt-Wien lábas kínáló. Matricás, jelzett, repedéssel 13x8 cm 2792734
11635
437
15000
6 db kínai süteményes tányér. Kézzel festett, jelzett, egyiken kis lepattanással d: 18 cm 2792721
11636
437
V&B kínai mintás fajansz teáscsészék aljjal 3 db. Kézzel festett, jelzett, kopással, mázrepedéssel. Egyik fül letört 2792729
11637
437
Alt-Wien porcelán bonbonniere jelzett (1835) kézzel festett. kopott. d: 12 cm 2792733
11638
437
2 db kínai teás csésze alj. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással d: 16 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft