Porcelán Tételek száma: 443
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2564531
11700
437
Aquincum porcelán váza. Sopron Matricás, jelzett, kopásokkal. m:9 cm 2791992
11701
437
17000
Bavaria ezüstözött porcelán mokkás készlet, 8 személyes, komplett (kiöntő, cukortartó, tejszínkiöntő, 8-8 db csésze és alj). Jelzett, kopott. 2765809
11702
437
5 személyes angol reggeliző készlet, porcelán, jelzett, hibátlan. 2732367
11703
437
Alexia Groß und Einzelhandel GmbH Düsseldorf, díszváza, kézzel festett porcelán, jelzés nélkül, hibátlan, m: 29,5 cm 2719974
11704
437
DBL Boci formájú tejkiöntő, mázas kerámia, jelzett, apró kopásokkal, sz: 20 cm 2808080
11705
437
Vegyes porcelán tétel, vegyes méret és állapot. Hollóházi, német. 2821118
11706
437
Holland kislány, porcelán, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 11 cm 2821171
11707
437
Antik porcelán kiöntő, jelzett: Hüttl Tivadar Budapest, kopásokkal, m: 18 cm 2816981
11708
437
Virebent francia porcelán fedeles tégely párban 15 cm + váza 10 cm. Márvány mintás, jelzett, hibátlan 2817018
11709
437
Harlekin bohóc jelzés nélküli kézzel festett porcelán szobor, kis lepattanással 35 cm , 2816741
11710
437
22000
Antik cseh porcelán díszváza, XIX. sz., kézzel festett, jelzés nélküli, kopásnyomokkal, m: 37 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft