Porcelán Tételek száma: 443
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2822654
11676
437
Férfi és nő, kézzel festett, biszkvit porcelán figura, 2 db. Jelzés nélkül, kis kopással, m: 12-13 cm 2822823
11677
437
Antik porcelán emlékbögre, irizáló, plasztikus virágos mintával, kopásokkal, m: 8,5 cm + Pfeiffer & Löwenstein tányér/alj, kézzel festett, jelzett, kopott, d: 16 cm 2778945
11678
437
Polonne ZHK szovjet porcelán szobor, Anya gyermekével, tervező: E. Lipisza, 1970-1980 körül. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm 2603027
11679
437
Delft holland fali dísztányér, jelzett, kopásnyomokkal, d:26cm 2790431
11680
437
Bareuther Bavaria német porcelán reggeliző szett (csésze, alj és tányér). Matricás, jelzett, minimális kopással, d: 10 - 20 cm 2644202
11681
437
Angol retró madaras porcelán váza pár, matricás, részben jelzett, kopásnyomokkal, m: 23 cm 2726466
11682
437
2db antik teáscsésze, jelzés nélkül, szép állapotban, egyik brokát arannyal díszítve, feltehetően német. 2726457
11683
437
Victoria Austria (Karlsbad) porcelán kiöntő, 2 db, a Fehér Ház és Capitolium képmásával díszítve, XX. sz. eleje. Jelzett, enyhe kopásokkal, m: 10 cm 2733867
11684
437
Crown Staffordshire jelzett angol porcelán mokkás csésze párban. Matricás, jelzett, minimális kopással 990505
11685
437
Ernst Bohne sons, Rudolstadt, Germany, Halászfiú porcelán, jelzett, apró lepattanással a kalapon, cca 1854-1920, m:17cm 2726398
11686
437
34000
Ukrán Zaporozsjei porcelán figura, Bohdan Hmelnickij, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 22,5 cm 2747466
11687
437
4400
2 db kínai leveses tál, porcelán kanállal, egyik kanálon kis lepattanás, jelzett, d: 11,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft