Porcelán Tételek száma: 443
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2555340
11688
437
Virágmintás porcelán mustártartó kanállal, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, kanál ragasztott, m: 13 cm 2785941
11689
437
Gyulafehérvári porcelán nőalakos váza. Biszkvit. Jelzett, hibátlan 27 cm 2608800
11690
437
11000
François Joseph Lefebvre (1755-1820) francia tábornokot ábrázoló porcelán tál, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 15,5 cm 2765608
11691
437
5500
Gránit Warhanek C. Budapest felirattal dombornyomott fajansz bögre. Kézzel festett, jelzett, kopott 11 cm 2766436
11692
437
Kínai bölcs, sárfigura, jelzés nélkül, steinzug, hibátlan, m: 9 cm 2764750
11693
437
Retkes jelzéssel: kézi festésű porcelán bonbonniere. Kis kopással 11x8 cm 2753546
11694
437
1982 Auerbach 700 éves biszkvit meisseni porcelán emlékérem (80mm) jelzett, hibátlan 2753568
11695
437
"Karl Friedrich Schinkel" meisseni biszkvit porcelán emlékérem (56mm) hibátlan 2814233
11696
437
Haas & Czjzek Schlaggenwald fehér mázas porcelán teáskanna, szűrővel, üveg fedővel. Jelzett, a fedőn csorbával, m: 26 cm 2814191
11697
437
Kőbányai Porcelángyár: Miskolctapolca fonott emlék tálka. Kézzel festett, jelzett, kis mázrepedésekkel, d: 16 cm 2814224
11698
437
Virágmintás kis porcelán kiöntő. Matricás, jelzés nélkül, kis kopással, m: 15 cm 2523950
11699
437
Antik Minton teáscsésze aljjal, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, mázrepedésekkel, csorbákkal, jelzett, XIX. század, csésze m: 6,5 cm, csésze alj d: 15 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft