Porcelán Tételek száma: 443
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2837346
11335
437
Herendi pisilő kisfiú, kézzel festett, jelzett, formaterv: Nemes György. Hibátlan. m: 18 cm 2837348
11336
437
Herendi Rotschild mintás váza kézzel festett, jelzett, hibátlan. 16 cm 2837350
11337
437
14000
Herendi porcelán csizmás kandúr, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16 cm 2837357
11338
437
15000
Herendi Hüvelyk Matyi nagy méretű. Kézzel festett. jelzett, sérült (kard) m: 29 cm 2837359
11339
437
70000
Herendi porcelán Déryné (Déry Istvánné Széppataki Róza (1793-1872), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 35 cm. az első magyar opera-énekesnő, a vándorszínészet korának legnépszerűbb színésznője. Legnagyobb sikereit énekes szubrettként aratta. 2837375
11340
437
Herendi porcelán sepregető lányka, kézzel festett, jelzett, sérült, m: 9 cm 2837391
11341
437
Herendi Rotschild mintás tálka kézzel festett, jelzett, hibátlan. 14 cm 2853094
11342
437
Herendi női akt, fehérmázas porcelán, kopásokkal, jelzett, m: 23 cm 2853090
11343
437
Herendi csizmás fiú, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, m: 21 cm 2853086
11344
437
Herendi Déryné, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 21 cm 2853081
11345
437
Herendi porcelán Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, m: 21 cm 2851518
11346
437
Herendi madár virágon, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásokkal, m: 9 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft