Porcelán Tételek száma: 443
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2844045
11323
437
38000
Herendi búcsúzkodó juhászok, porcelán szobor, tervező: Pásztor János (1881-1945). Kézzel festett, jelzett (masszába nyomott jelzés + formaszám), hibátlan, 21x22x10 cm 2844059
11324
437
Herendi kis zöld virágmintás, karmos kaspó / váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 14,5 cm, m: 13 cm 2845480
11325
437
Herendi Nikotex reklámos, szív alakú porcelán csikknyomó. Kézzel festett, jelzett (Herend Hungary 1940), hibátlan, m: 4,5 cm 2845328
11326
437
Herendi sas, kézzel festett, jelzett, apró kormányozókkal, m:19 cm, 31×15 cm 2839106
11327
437
24000
Herendi harmonikás fiú. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 20,5 cm 2839083
11328
437
Herendi zöld Apponyi mintás fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, d: 11,5 cm 2852502
11329
437
Herendi nyuszi pár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 9 cm 2852423
11330
437
24000
Herendi Búzavirág füzér PBG mintás kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 23, m: 13,5 cm 2852139
11331
437
22000
Herendi falatozó juhász a pulijával, kézzel festett, kopásokkal, jelzett, m:22 cm 2852143
11332
437
Herendi fácános kínaizáló tálka, jelzett, kopásokkal, d: 11 cm 2852151
11333
437
Herendi Viktória mintás váza, restaurált, jelzett, m: 15 cm 2852155
11334
437
Herendi Viktória mintás trombita váza, jelzett, kopott, m: 22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft