Porcelán Tételek száma: 443
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2694780
11395
437
170000
Zsolnay díszváza, kristálymázas porcelánfajansz, körpecséttel jelzett, hibátlan, 1900 körül, m: 30cm, d: 30 cm
Kikiáltási ár:
170 000 Ft
2654925
11396
437
22000
Zsolnay Pompadour mintás teás csésze 6 db, teljes, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 2746500
11397
437
3 db Zsolnay teás kínáló, matricás porcelán, jelzett, kopott, m: 13-17 cm 2761756
11398
437
Zsolnay Pompadour mintás 6 db teás csésze, aljjal. Kézzel festett, jelzett, kopással. 2761766
11399
437
Zsolnay Pompadour mintás 6 db mokkás csésze, aljjal. Kézzel festett, jelzett, kopással. 2762057
11400
437
6db Zsolnay hagymamintás lapostányér, jelzett, hibátlan, d: 23,5 cm 2750545
11401
437
6 db Zsolnay Pompadour mintás lapos tányér, jelzett, kopott, d: 23,5 cm 2750551
11402
437
26000
12 személyes 14 darabos Zsolnay Pompadour vacsorázó készlet, jelzett, kopott, 2848999
11403
437
Zsolnay porcelán kancsó, matricás, jelzett. Kopásnyomokkal. m: 23,5 cm 2849362
11404
437
Zsolnay virág mintás váza, jelzett, kopásokkal, m: 26 cm 2849363
11405
437
Zsolnay virág mintás váza, jelzett, kopásokkal, m: 26 cm 2850100
11406
437
4 db Zsolnay tálka. klf kézzel festett, jelzett, kis kopással 9-16 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft