Porcelán Tételek száma: 443
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2837352
11371
437
Zsolnay eozin mázas kút, jelzett, lepattanással, m: 14 cm 2852640
11372
437
Zsolnay búzavirág mintás lámpa, sérült, hiányos, nincs kipróbálva, m: 55 cm 2848499
11373
437
Zsolnay eozin mázas békakirály, kopott, jelzett, m: 8 cm 2848497
11374
437
Zsolnay eozin mázas bagoly, kis lepattanás, jelzett, m: 7,5 cm 2848818
11375
437
3 db Zsolnay tálaló tál. Matricás, jelzett, hibátlan. 23x23 cm 38 cm 2823799
11376
437
Zsolnay virágmintás teás csésze aljjal, kézzel festett, jelzett, csészealjon mázhajszálrepedésekkel 2852664
11377
437
Zsolnay pillangómintás tortatálca, jelzett, kopásokkal, d: 28,5 cm 2843379
11378
437
Zsolnay kék festett porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 13 cm 2841656
11379
437
Zsolnay virágmintás süteményes tányér, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, mázrepedésekkel, d: 18 cm 2850984
11380
437
Zsolnay eozin mázas kút, jelzett, hibátlan 13,5 cm 2839117
11381
437
50000
Zsolnay Pompadour mintás porcelán teás készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan. 2850991
11382
437
Zsolnay bölény, kézzel festett, lába sérült, jelzett, m: 14,5 cm, h: 23 cm Tervező: Sinkó András Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft