Porcelán Tételek száma: 443
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2851715
11469
437
Mau Tai likőrös palack, jelzett, hibátlan, m: 20 cm 2837667
11470
437
6 db Ilmenau porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 13 cm 2851615
11471
437
Dresden áttört porcelán kínáló, jelzett, repedt, d: 20 cm 2837669
11472
437
Porcelán konyhai só és borstartó, valamint ecetes és olajos készlet 9 cm, 26 cm 2851224
11473
437
Szász? jelzéssel: Öreg hölgy. Fajansz, nyomatos csempekép, keretben, 13,5x13,5 cm 2848420
11474
437
Újságolvasó biszkvit porcleán, jelzett, kézzel festett, kopással 12 cm 2848427
11475
437
Porcleán papagáj irizáló mázzal. Jelzés nélkül, kopással 25 cm 2848433
11476
437
Kutyát ölelő kislány. Mázas porcelán jelzés nélkül kopással 15 cm 2848435
11477
437
Dán népi design mázas porcelán tál, Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 17x26 cm 2851457
11478
437
Japán tálka. Kézzel festett, jelzett, kis kopással, d: 13 cm 2851458
11479
437
Ens porcelán gyertyatartó pár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12 cm 2852360
11481
437
Arzberg 3 részes reggeliző, jelzett, minimális kopás, d: 18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft