Porcelán Tételek száma: 443
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2850956
11457
437
Hummel Goebel figura, kisfiú szélben, kézzel festett fajansz, jelzett, hibátlan, m: 14 cm 2850958
11458
437
Hummel Goebel figura, kisfiú trombitával, kézzel festett fajansz, jelzett, hibátlan, m: 13 cm 2791023
11459
437
Kínai porcelán 6 személyes mokkás készlet, matricás, kis kopásnyomokkal, eredeti dobozában 2849588
11460
437
Görög aranyozott porcelán bonbonniere jelzett, matricás, kis kopással d: 8,5 cm 2839651
11461
437
15000
6 db Meisseni porcelán tányér. Máz alatti kék festéssel. Hibátlan d: 15 cm 2838582
11462
437
W&J Co. angol fajansz váza. Kézzel festett, jelzett, lepattanásokkal 35 cm 2850066
11463
437
2 db Meisseni porcelán tányér. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással d: 24 cm 2851232
11464
437
Teás csésze tálcával, porcelán, két különböző jelzéssel, tálca méret: 25x16 cm, kopott. 2851051
11465
437
Holland Delft füles kínáló, fajansz, hibátlan, 23x29 cm 2851053
11466
437
Limoges virágmintás bonbonier, kopott, jelzett, d: 12 cm 2850972
11467
437
Kínaizáló teafű tartó, porcelán, jelzés nélkül, hibátlan, m: 15 cm 2851705
11468
437
Elefánt, porcelán, kopott, jelzés nélkül, m: 12 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft