Porcelán Tételek száma: 443
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2852205
11311
437
Herendi Flower Bouquet mintás kratér váza, jelzett, kopott, m: 20,5 cm 2852207
11312
437
Herendi Flower Bouquet mintás kratér váza, jelzett, kopott, m: 20,5 cm 2845178
11313
437
Herendi Viktória mintás porcelán lámpatest, kézzel festett, jelzett, sérült porcelántest, m: 21 cm 2852636
11314
437
24000
Herendi Viktória mintás porcelán falióra. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Az óra rész nincs kipróbálva. d: 28 cm. 2852660
11315
437
Herendi virágmintás asztali óra, kopásokkal, nem jár, jelzett, m: 11 cm 2852662
11316
437
Herendi Rotschild mintás tálka és mokkás csészealj, kopásokkal, jelzett, d: 9-11,5 cm 2852784
11317
437
Herend Anton jelzéssel!! Cubas mintás áttört tányér, kopott, kis hajszálrepedéssel, 19. sz. vége, garancia nincs! d: 24,5 cm 2848121
11318
437
Herendi petrezselyemmintás kis urna váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 9 cm 2842206
11319
437
32000
Herendi Viktória mintás és Székesfehérvár egyedi festéses fedeles porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 26 cm 2843364
11320
437
30000
Herendi Viktória mintás váza, kopott, jelzett, m: 34 cm 2844728
11321
437
6500
Herendi kék virágmintás erőleveses csésze aljjal, d: 15,5 cm, jelzett, hibátlan. 2844730
11322
437
4800
Herendi kék virágmintás teáscsésze aljjal, d: 13,5 cm, jelzett, hibátlan. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft