Porcelán Tételek száma: 443
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2849774
11287
437
Herendi csizmás fiú, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, m: 20 cm 2849784
11288
437
Herendi virágmintás lekvártartó tálka, jelzett, kopott, d: 7 cm 2849364
11289
437
26000
Herendi Viktória mintás váza, jelzett, kopásnyomokkal, m: 26 cm 2849370
11290
437
30000
Herendi Indes mintás lámpa, működik, kopásokkal, jelzett, m: 55 cm 2847127
11291
437
Herendi Eton mintás hamutál, jelzett, kopott, d: 15 cm 2847128
11292
437
Herendi Viktória mintás hamutál, jelzett, kopott, 14x11cm 2847129
11293
437
Herendi Viktória mintás gyufatartó, jelzett, kopott, 5,5 cm 2812372
11294
437
Herendi Viktória mintás vázácska. Kézzel festett, jelzett, ragasztott m: 9 cm 2848494
11295
437
Herendi Viktória mintás bonbonier, kopott!, jelzett, d: 8 cm 2853310
11296
437
Herendi Apponyi mintás kaspó, jelzett, kopott, m: 12, d: 18 cm 2853347
11297
437
Herendi Apponyi mintás leveles tálka, jelzett, kopásokkal, d: 14,5 cm 2853350
11298
437
Herendi kutyás lány. Kézzel festett, jelzett, kopott. m: 22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft