Porcelán Tételek száma: 443
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2813701
11432
437
Hollóházi porcelán plakett 50 éves párttagsági évforduló. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, díszdobozban d: 6 cm 2854824
11433
437
Hollóházi porcelán MTK VM Egyetértés 90 tál, jelzett, kopásnyomokkal, d: 18 cm 2851042
11434
437
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán tégely. Matricás, jelzett, kis kopásokkal. 5x6 cm 2850990
11435
437
Hollóházi porcelán pingvin, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 17 cm 2837344
11436
437
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített, nagyméretű váza. Matricás, jelzett, minimális kopással, m: 30 cm 2848465
11437
437
Hollóházi porcelán kacsa dísz, kézzel festett, jelzett, kopással 24 cm 2851551
11438
437
Hollóházi porcelán angyalka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm 2850982
11439
437
Hollóházi porcelán ülő akt, kézzel festett, jelzett hibátlan 21x11 cm 2851045
11440
437
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán doboz. Matricás, jelzett, kis kopásokkal. 9x7,5 cm 2850067
11441
437
Hüttl Tivadar, Aquincum hagyma mintás porcelán vajtartó. Máz alatti kék festés, jelzett ,hibátlan 16 cm 2850064
11442
437
Hüttl Tivadar 4 db porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 10 cm 2800502
11443
437
Fischer Emil porcelán emlék bögre. Kézzel festett, aranyozott porcelán, szerelmes emlék verssel németül. Oroszlántalpas bögre, alátéttel. Jelzett, kevés kopással, egyik lába ragasztott.XIX. sz. vége m: 8, d: 14 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft