Porcelán Tételek száma: 443
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2850097
11407
437
Zsolnay tálka kézzel festett, jelzett 1941, kis kopással 15 cm 2847239
11408
437
Zsolnay jelzéssel!!!, Garancia nincs!!! Női figura, fajansz, kis lepattanásokkal, kopásokkal. m: 46 cm 2847237
11409
437
Zsolnay jelzéssel!!!, Garancia nincs!!! Kaspó, fajansz, kis lepattanásokkal, kopásokkal. 40x33 cm 2845841
11410
437
55000
Zsolnay pompadour kávés készlet. Hat személyes, Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 2845846
11411
437
5500
2 db Zsolnay Pompadour gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan,15 cm 2848502
11412
437
Zsolnay zöld eozin mázas paradicsom váza, jelzett, kopott, d: 11,5 cm 2817831
11413
437
3 db Hollóházi tálka és kulacs. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. eredeti dobozában d: 20 cm 2804468
11414
437
Hollóházi vegyes tétel, állapot, jelzett. 2817784
11415
437
Hollóházi vizapár, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 23 cm 2709202
11416
437
Hollóházi Szolnok város címerével díszített kulacs. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 20 cm 2773189
11417
437
3800
2 db régi Hollóházi fajansz tányér. Jelzett, egyik hátul erősen sérült d: 24 cm 2816171
11418
437
Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített porcelán bonbonier, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 15 cm, m: 7 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft