Porcelán Tételek száma: 443
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2770205
11419
437
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 30 cm 2655134
11420
437
Hollóházi porcelán váza florális dekorral, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 31 cm 2799088
11421
437
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített, nagyméretű váza. Matricás, jelzett, minimális kopással, m: 30 cm 2753337
11422
437
Hollóházi leveles tálka, jelzett, kopott, d: 14 cm 2762061
11423
437
Hollóházi vizapár, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 23 cm 2762017
11424
437
Hollóházi rózsa mintás tojás bonbonier, jelzett, hibátlan, 14x9,5cm 2844638
11425
437
Hollóházi porcelán pálinkás készlet, 4 db kupica és 1 db tálca, matricás, mind jelzett, tálcán MHSZ 25 H K. L. III. kerületi döntő egyedi felirattal, apró kopásnyomokkal, tálca 6x21,5x1 cm, kupica m: 4 cm 2853449
11426
437
30000
23 darabos Hollóházi Szeder mintás nem teljes étkészlet, hibátlan, sosem használt, jelzett. 2845709
11427
437
Hollóházi porcelán bonbonniere. Fehér mázas, jelzés nélkül, apró lepattanással 15x11 cm 2842098
11428
437
Hollóházi porcelán mókus, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 13,5 cm 2842134
11429
437
Hollóházi 6 db kupicás, fatartóval, jelzett, hibátlan, d: 14 cm 2841946
11430
437
Hollóházi vizet merítő lány. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 19 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft