2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Hollóházi porcelán pálinkás készlet, 4 db kupica és 1 db tálca, matricás, mind jelzett, tálcán MHSZ 25 H K. L. III. kerületi döntő egyedi felirattal, apró kopásnyomokkal, tálca 6x21,5x1 cm, kupica m: 4 cm