Herendi Rothschild gyertyaizzós kivitelű lámpa, gyertyaizzói töröttek,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/437/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herendi-Rothschild-gyertyaizzos-kivitelu-lampa-gyertyaizzoi-torottek-jelzett-kopott-m-39-~II2851213
2851213
11360
437
Leírás: Herendi Rothschild gyertyaizzós kivitelű lámpa, gyertyaizzói töröttek, jelzett, kopott, m: 39 cm
: nagy_andras