Zsolnay labrador alapmázas oroszlános asztali figurális dísztál, jelze... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/437/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Zsolnay-labrador-alapmazas-oroszlanos-asztali-figuralis-disztal-jelzett-formaba-nyomott-Zsol~II2837369
2837369
11366
437
30000
Leírás: Zsolnay labrador alapmázas oroszlános asztali figurális dísztál, jelzett, formába nyomott Zsolnay pecsét és 8094-es formaszám, régi ragasztás, restaurálás nyomaival, kis lepattanással. 48 cm
: karap_norbert