Porcelán Tételek száma: 216
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2719705
11262
426
Hollóházi tornászlány, kézzel festett, jelzett, m:22 cm 2599436
11263
426
Hollóházi porcelán korsó, 2 db, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 11 cm 2563838
11264
426
22000
Hollóházi cseresznyevirág mintás süteményes készlet, matricás, jelzett, hibátlan. 2717055
11265
426
Hollóházi angyalka, kopott, jelzett, m:8cm. 2713954
11266
426
Hollóházi huszár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 28 cm 2684473
11267
426
Hollóházi porcelán lila váza aranyozott szegéllyel, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 25 cm 2724066
11268
426
Royal Dux, art deco cica, porcelán, jelzett, hibátlan, 19cm 2724065
11269
426
28000
3db Hollóházi Magyar Hadsereg 5229 emlék tárgy, jelzett, hibátlan, m: 20 cm 2715536
11270
426
Káldor Aurél (1924-): Olvasó lányok. Hollóházi porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15 cm 2453882
11271
426
100
Drasche váza. Matricázott porcelán, jelzett, csorba m: 15cm 2723603
11272
426
Gránit cukortartó fedő nélkül, jelzett, mázrepedéssel, m: 7,5, d: d: 12cm 2723609
11273
426
Gránit tálka, jelzett, kopásnyomokkal, d: 15,5cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft