Porcelán Tételek száma: 216
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2355792
11298
426
Rosenthal Weichnachtsteller 1924 - Theodor Kärner karácsonyi kiadású porcelán dísztányér. Máz alatti kék festéses, jelzett, hibátlan. / Rosenthal Christmas edition plate. Marked, flawless. d: 21,5 cm 2637955
11299
426
24 darabos Rosenthal tányérkészlet, matricás porcelán, jelzett, hibátlan, d: 16,5-19,5-22,5-26 cm 2295875
11300
426
9500
Mitterteich 6 db porcelán reggeliző készlet, csészékkel, aljakkal, tányérokkal, matricás, jelzett, kopásokkal 2466424
11301
426
Kínai teás készlet, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, sérült, hiányos 2716908
11302
426
Kék-fehér mintás kínai váza. Kézzel festett, pávás mintával. Alján máz feletti cinóber színű hat karakteres Quianlong jelzéssel: d: 13 cm, m: 13 cm 2713861
11303
426
11 darabos román fűszertartó készelt, porcelán, kopott, jelzett: Cluj. Vegyes méretben. 2714408
11304
426
15000
Bavaria süteményes készlet, 12 személyes, kopott, jelzett. 2661619
11305
426
Sarreguemines France XV. Louis, francia, fajansz, smokkás és teás csészealj, 3-3db. 1890-1910 között. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, egyik teás alj hajszáll repedés. D: 111,5-14 cm 2421308
11306
426
Antik porcelán hat személyes süteményes készlet. Áttört, kézzel festett, jelzés nélkül. Egy tányér ragasztott. d: 18 cm, d. 26 cm 2723550
11307
426
Villeroy & Boch porcelán kínáló tálca. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel, 39x16 cm 2723523
11308
426
6 db vegyes porcelán és kerámia tányér, közte Zsolnay, Gránit, Wedgewood. Jelzettek, vegyes állapotban, kopásnyomokkal, d: 12 - 18 cm 2721626
11309
426
Kisméretű porcelán fali szenteltvíztartó, kézzel festett, jelzés nélkül, kopott, 13x6,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft