Porcelán Tételek száma: 216
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2718864
11310
426
Német porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 8,5x7,5x5 cm 2722484
11311
426
Német porcelán fiú figura, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 17,5 cm 2722480
11312
426
Virágmintás lengyel porcelán gyertyatartó, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 18,5 cm 2722476
11313
426
Német porcelán hölgy figura, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 17,5 cm 2722541
11314
426
Porcelán kakadu, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 12 cm 2715421
11315
426
Fajansz sörös kupa, ón fedéllel Pecséttel jelzett 16 cm 2715425
11316
426
Alföldi porcelán Eger vársoképes kupa. Matricás, jelzett, kopással 17 cm 2715384
11317
426
2200
Porcelán sörös kupa, ón fedéllel , matricás, jelzett 15 cm 2715184
11318
426
Ferenc József arcképével díszített bonbonniere. Matricás, jelzett, minimális kopással. d: 12 cm 2715220
11319
426
Holland porcelán bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 10 cm 2715171
11320
426
Villeroy & Boch váza, máz alatti festés, jelzett, hibátalan. 20 cm 2701905
11321
426
Moritz Zdekauer nagy méretű kínáló tálca, mitológiai jelenettel. Matricás, jelzett, kopással. 46x32 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft