Porcelán Tételek száma: 216
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2701379
11286
426
KPM jelzett mártásos és mustártartó, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, m: 11-14 cm 2701386
11287
426
KPM jelzett süteményes tányér, 6db, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, d: 19,5 cm 2701504
11288
426
11000
KPM jelzett porcelán étkészlet, hiányos, kopott, néhányon lepattanás. 2701390
11289
426
4 személyes angol fajansz süteményes készlet, mázrepedésekkel, jelzett, d: 19,5-31,5 cm 2701510
11290
426
Kínai mokkás készlet, hiányokkal, kopott. 2720508
11291
426
Ujj Zsuzsa: Tölcséres váza. Kézzel festett, jelzett, . Hibátlan. 12x14 cm 2720491
11292
426
Ujj Zsuzsa: Porcelán kaspó. Kézzel festett, jelzett, sorszámozott, VIII/50. Hibátlan. 11x14 cm 2719974
11293
426
DBL Boci formájú tejkiöntő, mázas kerámia, jelzett, apró kopásokkal, sz: 20 cm 2723412
11294
426
Capodimonte kancsó, jelzett, kis lepattanásokkal, m: 42 cm 2723912
11295
426
Japán süteményes készlet, 5 személyes, hibátlan, jelzett, d: 15 cm, 43x16cm 2723910
11296
426
Victoria japonizáló süteményes készlet, 5 személyes, hibátlan, jelzett, d: 15,5-26cm 2355789
11297
426
Rosenthal Weichnachtsteller 1923 - Ernst Hoefer karácsonyi kiadású porcelán dísztányér. Máz alatti kék festéses, jelzett, hibátlan. / Rosenthal Christmas edition plate. Marked, flawless. d: 21,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft