Porcelán Tételek száma: 216
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2715555
11250
426
Hollógázi Garden mintás kacsa, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, 8,5cm 2715553
11251
426
Hollógázi Garden mintás rozmár, kézzel festett porcelán, jelzett, pici mázhibával, 8x8cm 2722493
11252
426
Hollóházi porcelán Csárdáskirálynő, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 31 cm 2722508
11253
426
Hollóházi porcelán virágmintás karmos váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 9 cm 2722506
11254
426
Hollóházi porcelán Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18 cm 2722501
11255
426
Hollóházi porcelán lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18 cm 2701376
11256
426
Retró kotyogós kávéfőző Hollóházi szedermintás porcelán kiöntővel, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 23 cm 2719423
11257
426
Hollóházi retro virágos porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 21 cm 2718222
11258
426
Hollóházi Borostyán feliratos teás bögre, aljjal. Kopott 2721877
11259
426
Hollóházi virágmintás váza. Matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 35 cm 2719686
11260
426
Hollóházi porcelán márványmintás, irizáló porcelán váza, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 20 cm 2719697
11261
426
Hollóházi porcelán akt, jelzett, mázhibákkal, m: 13 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft