Porcelán Tételek száma: 216
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2719978
11238
426
Zsolnay cica labdával. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. h: 12 cm 2719980
11239
426
Zsolnay nyuszi figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6 cm 2718791
11240
426
Zsolnay pillangó mintás kaspócska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 6 cm 2718792
11241
426
Zsolnay pillangó mintás kaspócska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 6 cm 2722527
11242
426
Zsolnay nép motívumos porcelán kulacs, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 13 cm 2634358
11243
426
Hollóházi porcelán bonbonier, Jurcsák László által tervezett mintával. Matricás, jelzett, minimális kopással, d: 13 cm 2718107
11244
426
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán tálka. matricás, jelzett, hibátlan 14x12 cm 2718799
11245
426
Hollóházi Szász Endre által tervezett bonbonniere. Matricás, jelzett, kopásnyomokkal. 9x7,5 cm 2713828
11246
426
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített tégely, matricás, hibátlan, jelzett, 5,5x6 cm 2713829
11247
426
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán tál, aranyozott, jelzett, kopásnyomokkal, d: 20 cm 2713432
11248
426
Hollóházi Jurcsák László által tervezett dekorral díszített porcelán váza, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m:25 cm 2713936
11249
426
Hollóházi porcelán Szász Endre által tervezett bonbonnier. Matricás, jelzett, hibátlan. d: 9 cm, m: 9 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft