Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán tál,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/426/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Hollohazi-Szasz-Endre-altal-tervezett-mintaval-diszitett-porcelan-tal-aranyozott-jelzett-~II2713829
2713829
11247
426
Leírás: Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán tál, aranyozott, jelzett, kopásnyomokkal, d: 20 cm
: karap_norbert