Porcelán Tételek száma: 216
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2599431
11226
426
5500
Zsolnay fehér mázas porcelán libás lány, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 16 cm 2718789
11227
426
Zsolnay porcelán pillangó mintás bonbonier. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 8x8 cm 2718790
11228
426
Zsolnay porcelán pillangó mintás bonbonier. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 8x8 cm 2714889
11229
426
Zsolnay búgócsigás lány Terv: Sinkó., Kézzel festett, jelzett, hibátlan 15x12 cm 2656861
11230
426
Zsolnay korsó, matricás porcelán, felirat: "Magyar uránbányászat, 1955-1997. Jó szerencsét!" jelzett, kopásnyomokkal. m: 19 cm 2699513
11231
426
Zsolnay búzavirág mintás tányér. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel, d: 24,5 cm 2722474
11232
426
Zsolnay virágmintás porcelán váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 14,5 cm 2701837
11233
426
Zsolnay porcelán teás kanna. Matricás, jelzett, kissé kopott aranyozással 26 cm 2634350
11234
426
Zsolnay süteményes tál. Matricás, jelzett, kopott, 45x16,5 cm 2719419
11235
426
Zsolnay retro váza. Kézzel festett, jelzett, kis mázhibával. 27 cm 2723288
11236
426
Zsolnay gyertyatartó pillangó mintával, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 14 cm 2719981
11237
426
Zsolnay porcelán káposztaleveles nyúl figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 6 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft