Porcelán Tételek száma: 216
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2724020
11190
426
Lenin porcelán büszt, fehér mázas, hibátlan, jelzés nélkül, m: 22 cm 2421102
11191
426
Herendi dombornyomott virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 15 cm 2717926
11192
426
Herendi porcelán Győr, Szilágyi Gyula ifi. kf. (birkózó) emlékverseny kisplasztika. Biszkvit porcelán, jelzett, akasztója mögött egy apró lepattanás. d: 13 cm 2718352
11193
426
Antik herendi, Viktória mintás bonbonier, kopásokkal, lepattanásokkal, jelzett, 18x9cm 2409543
11194
426
22000
Óherendi, Herendi Viktória mintás nagy tál, pecsenyés tál. Kézzel festett, jelzett, kis kopással. 41x31 cm 2698610
11195
426
28000
Herendi nagy méretű zöld Apponyi mintás, háncs nyomott váza, hibátlan, jelzett. m: 28cm 2718377
11196
426
Herendi fecske mintás kávés csésze aljjal. MALÉV jelzéssel. Kézzel festett, jelzett, kopással. 2718085
11197
426
Herend Feliksz Edmundovics Dzerzsinszkij mellszobra (a szovjet politikai rendőrség vezetője). Fehár mázas, jelzett, hibátlan. 15 cm Ritka! 2722240
11198
426
14000
Herendi Apponyi mintás mustáros kínáló. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 10 cm, m: 10 cm 2722241
11199
426
Herendi Apponyi mintás kínáló tál 3 betéttel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 26 cm 2668663
11200
426
Herendi nagyméretű tortatál. Fehér mázas, alján a jelzés részben lereszelve, felül néhány karcolással, d: 37 cm 2719983
11201
426
Herendi pipázó kacsa. Kézzel festett. Jelzett, hibátlan. m: 10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft