Óherendi, Herendi Viktória mintás nagy tál, pecsenyés tál. Kézzel fest... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/426/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Oherendi-Herendi-Viktoria-mintas-nagy-tal-pecsenyes-tal-Kezzel-festett-jelzett-kis-kopa~II2409543
2409543
11194
426
22000
Kikiáltási ár:
22 000 Ft 59,46 EUR , 64,71 USD
Leírás: Óherendi, Herendi Viktória mintás nagy tál, pecsenyés tál. Kézzel festett, jelzett, kis kopással. 41x31 cm
: karap_norbert