Porcelán Tételek száma: 216
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2718353
11382
426
Augarten virágos bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 15 cm 2718803
11383
426
Nagy méretű talpas kínálótál, porcelán, jelzés nélkül, hibátlan, m:20,5cm, d:38x29cm 2713422
11384
426
Halas fogvájó tartó, fajansz, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, h: 15 cm 2713396
11385
426
Fischer Emil porcelán tányér, jelzett, kopott d: 24 cm 2713372
11386
426
Ludak, porcelán, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 11 cm 2713921
11387
426
Német népi porcelán tányér, kopott, jelzett, d: 24 cm. Közepében felirat: "Und wer des Lebens Unverstand. Mit Wehmut will geniessen Der lehne sich an eine Wand. Und strample mit den Füssen." / Aki mélabúsan akarja élvezni az élet bolondságát, az támaszkodjon a falnak, és rugdossa a lábát. 2714008
11388
426
3 darabos japán teás szett. Porcelán, cukortartó sérült. Kopott, jelzett. 2714397
11389
426
Historizáló porcelán kancsó, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 22 cm 2714402
11390
426
Francia kézzel festett libamájas tálca, jelzett, kopásnyomokkal, 28x15 cm 2714406
11391
426
Cseh dísz urnaváza, kopott, jelzett, m: 33 cm 2566169
11392
426
Azerbajdzsán Baku emlék falitál, kopott, jelzés nélkül, d:15cm 2716713
11393
426
Hamis herendi jelzéssel, porcelán bonbonier, kopott, d: 10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft