Porcelán Tételek száma: 216
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2723291
11214
426
Herendi porcelán Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett, hibátlan , m: 8 cm 2723810
11215
426
Zsolnay eozin mázas akt szobor, jelzett, hibátlan, m: 25cm 2722099
11216
426
Zsolnay hat személyes, étkészlet. Matricás, jelzett, egyik kis tányér törött. 2722535
11217
426
Zsolnay eozin mázas bika, jelzett, sérült, 23×14 cm 2723221
11218
426
Zsolnay porcelán elefánt, ökörvér mázas, jelzett, apró kopásokkal, 8,5x7 cm 2723281
11219
426
Zsolnay eozin mázas, vaddisznós névjegytartó, jelzett, 1930 körül, ragasztott, restaurált!, 12x16cm 2723285
11220
426
Zsolnay ökörvér mázas akt kagylóval, jelzett, restaurált, ragasztott, sérült, m: 15cm 2718453
11221
426
Zsolnay Török János terv: Szőlős nő. Fehér máza porcelán, jelzett, hibátlan, m: 21 cm 2718788
11222
426
Zsolnay porcelán bagoly, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 16×8×10 cm 2704692
11223
426
Zsolnay teás csésze geometrikus art deco mintákkal. Kézzel festett, belül aranyozott, minimális kopással 2539748
11224
426
4400
Zsolnay furulyázó juhász, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 26 cm 2719645
11225
426
Zsolnay porcelán "tűzifa gyűjtő fiú", kézzel festett, jelzett,(tervező:Sinkó András), kopásnyomokkal, m: 15,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft