Porcelán Tételek száma: 216
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2719984
11274
426
Kőbánya / Drasche porcelán Aladin, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14,5 cm 2719827
11275
426
Aquincumi esernyős porcelán lány figura, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 14 cm 2653438
11276
426
Drasche porcelán pillangó, kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 4 cm 2717052
11277
426
Aquincumi királylány és béka királyfi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm 2716714
11278
426
1977 Hummel dísz tányér, jelzett, kopásnyomokkal, d: 19 cm 2716704
11279
426
Hummel: Esernyős figura, kézzel festett fajansz, jelzett, kopásnyomokkal, mázrepedésekkel, sérült, ragasztott. m:13cm 2723745
11280
426
Goebel/Hummel vadász kisfiú nyúllal, kézzel festett kerámia, jelzett, hibátlan, 13 cm 2723744
11281
426
Goebel/Hummel, muzsikus kisfiú, kézzel festett kerámia, jelzett, apró kopásokkal, 13,5 cm 2723742
11282
426
Hummel falikép, kisfiú katicával, kézzel festett kerámia, jelzett, apró kopásokkal, d: 7,5 cm 2723991
11283
426
Goebel Artis Orbis Monet fedeles porcelán váza. Matricás, jelzett, hibátlan. eredeti dobozában, leírással 17 cm 2701384
11284
426
KPM jelzett leveses tányér, 3 db , kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, lepattanással d: 24,5 cm 2701381
11285
426
KPM jelzett só és bors tartó, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, h: 13,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft