Porcelán Tételek száma: 216
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2349018
11346
426
Cipész, biszkvit porcelán figura, kézzel festett, jelzetlen, kopásnyomokkal, m: 16 cm 2348973
11347
426
Pipázó fiú, biszkvit porcelán figura, kézzel festett, jelzetlen, kopásnyommal, m: 12,5 cm 2348984
11348
426
Korcsolyázó kislány, biszkvit porcelán figura, kézzel festett, jelzetlen, kisebb kopásokkal, m: 10 cm 2348979
11349
426
Korcsolyázó kisfiú, biszkvit porcelán figura, kézzel festett, jelzetlen, hibátlan, m: 10 cm 2353975
11350
426
Sepregető. Mázas porcelán. Jelzés nélkül, hibátlan. 19 cm 2673633
11351
426
Hutschenreuther Luxor porcelán leveses tál. Kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 20 cm 2673667
11352
426
Német porcelán rózsás gyertyatartó és rózsa. Kézzel festett, jelzett, a rózsán kisebb lepattanásokkal, m: 4-5 cm 2719388
11353
426
Jelzés nélkül: Porcelán tálca. Matricás, kopásokkal d: 40 cm 2719163
11354
426
Retró kis cica, kézzel festett porcelán, jelzés nélkül, hibátlan, 6x3x2,5cm 2667273
11355
426
Royal Tettau német porcelán kupa, ón rátéttel, matricás, jelzett, kopott, m: 15 cm 2667279
11356
426
13 db madármotívumos porcelán gyűszű, kopott. 2719608
11357
426
Kínai váza, jelzett, m: 30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft