Porcelán Tételek száma: 216
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2586239
11370
426
British Anchor teáskanna. Matricás, jelzett, hibátlan. m: 25 cm 2586215
11371
426
Waldstein tálka. Kézzel fetsett, jelzett kis kopással. 18 cm 2716019
11372
426
Retró német porcelán váza, jelzett, minimális gyári mázhibákkal, m: 12,5 cm 2496080
11373
426
Alföldi kávés csészék aljjal (8 db) Matricás porcelán, jelzett, apró kopások, csorbák. 2685920
11374
426
Régi népi komacsésze, jelzés nélkül, hajszálrepedéssel, kézzel festett porcelán, m: 6,5 cm 2406008
11375
426
Olde Alton Wane kék mintás porcelán tányér, levonóképes, jelzett, kis lepattanással, d: 20 cm 2716954
11376
426
Lomonoszov szovjet medve, festett porcelán, jelzett, hibátlan, m:10cm 2716957
11377
426
Lomonoszov szovjet medve, festett porcelán, jelzett, hibátlan, m:10cm 2716959
11378
426
Jelzés nélkül, szovjet medve, festett porcelán, jelzett, hibátlan, m:12cm 2718309
11379
426
Matricás, porcelán, tál, jelzés nélkül, kopott, d: 36 cm 2718231
11380
426
1942 Német Birodalmi jelzéssel / csésze, porcelán, kopott, jelzett, m: 6 cm / Third Reich (porcelain - Porzellanmanufaktur Friedrich Kaestner) 2716952
11381
426
cca 1900 Budapest, Szabadságtér fajansz edényalátét. Matricás, jelzett (W), kopássokkal. d: 20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft