Porcelán Tételek száma: 216
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2719657
11358
426
2 db Wedgwood dísztálka plasztikus figurákkal, jelzett, hibátlan, d:11 cm 2719692
11359
426
Grulich; Muttergottesberg emlék bögre, kopott, jelzés nélkül, m: 9 cm 2663874
11360
426
Távol-keleti fali dísztányér kézzel festett mintával, fém akasztóval. Jelzett, kopásnyomokkal, alján kisebb csorbákkal, d: 18,5 cm 2632110
11361
426
Royal Dux, őzike, porcelán, jelzett, hibátlan, m:11 cm 2599445
11362
426
Glenfiddich Pure Malt Scotch Whiskey kiöntő, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, mázrepedésekkel, m: 14 cm 2599442
11363
426
3800
Porcelán kávés kiöntő, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 18 cm 2578777
11364
426
Német Echt Gold irizáló porcelán váza, etikettel jelzett, mázrepedésekkel, m:29cm 2637096
11365
426
Elsőáldozó reggeliző csésze, matricás porcelán, jelzett, Bavaria, hibátlan, 19x8,5cm 2667473
11366
426
Haas & Czjzek áttört tányér, máz alatti kobaltkék virágmintával. Jelzett, kopott. 20,5cm 2698290
11367
426
Dulevo szovjet porcelán teáskanna. Matricás, jelzett, minimális kopással, m: 14,5 cm 2699109
11368
426
Német rokokó figura, eredeti dobozában, jelzett, hibátlan. m: 20 cm 2682175
11369
426
2 db német porcelán figura, kézzel festett, jelzés nélkül, gyári repedésekkel, m: 17 cm, 13 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft