Porcelán Tételek száma: 216
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2439268
11334
426
Női akt,fehér mázas porcelán, jelzés nélkül, vaspötty, kopott. m: 14,5cm 2467164
11335
426
2 db nagy méretű tál. Jelzettek, matricás, hajszálrepedéssel mindkettő d: 30 cm 2467162
11336
426
Cseh porcelán dísztál, lányokkal. Matricás, jelzés nélkül, kopásokkal d: 30 cm 2607635
11337
426
AML német mokkáscsésze készlet dobozban, jelzett, hibátlan. 2613351
11338
426
AML német mokkáscsésze készlet dobozban, jelzett, hibátlan. 2349062
11339
426
4 db porcelán figura, kézzel festett, jelzetlen, egy lepattanással, egyik sérült, m: 11-13,5 cm 2349145
11340
426
Figurális porcelán teáskanna, kézzel festett, jelzetlen, hibátlan, m: 16 cm 2349111
11341
426
2 db virágmintás angol porcelán váza, matricás, jelzetlen, kopásokkal, máz alatti hajszálrepedésekkel, m: 20 cm 2349209
11342
426
Angol porcelán kínáló tál, kézzel festett, jelzetlen, máz alatti hajszálrepedésekkel, d: 24 cm 2349000
11343
426
Favágó fiú, biszkvit porcelán figura, kézzel festett, jelzetlen, hibátlan, m: 12 cm 2348994
11344
426
Elegáns ifjú, biszkvit porcelán figura, kézzel festett, jelzetlen, hibátlan, m: 16,5 cm 2348987
11345
426
Kislány, biszkvit porcelán figura, kézzel festett, jelzetlen, hibátlan, m: 9,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft