Porcelán Tételek száma: 216
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2701378
11322
426
Alföldi, hiányos mokkás készlet, csorbákkal, jelzett. 2701598
11323
426
Porcelán csengő, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 18 cm 2701651
11324
426
5 db vegyes korsó, részben jelzett, kopásokkal, 2701662
11325
426
Kínai jelzett, leveses csésze, kopott. 2701738
11326
426
Párizsi dísz tányér, jelzett, kopott, d: 27 cm 2701758
11327
426
4 db klf szerelmi jelenetes porcelán mokkás csésze. Kézzel festett, jelzés nélkül, kopással 5 cm 2701869
11328
426
5 db porcelán tálka. Hollóházi, KPM d: 17,5 cm 2619885
11329
426
Elisabethan Staffordshire angol dísztányér, matricás porcelán, falra nem akasztható, kopott, jelzett, d: 27cm 2653256
11330
426
Rembrandt képet ábrázoló porcelán fali tál, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 26,5 cm 2720482
11331
426
Esernyős fiú jelzett német porcelán figura. Kis kopással 10 cm 2720476
11332
426
Augarten porcelán kiöntő, jelzett, matricás, kopásokkal 12 cm 2720461
11333
426
Sévres - Vincennes jelzésű! amfóra XIX. sz. kézzel festett, jelzett, egyik fül javított. 17 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft