Moritz Zdekauer nagy méretű kínáló tálca, mitológiai jelenettel. Matri... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/426/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Moritz-Zdekauer-nagy-meretu-kinalo-talca-mitologiai-jelenettel-Matricas-jelzett-kopassa~II2701905
2701905
11321
426
Leírás: Moritz Zdekauer nagy méretű kínáló tálca, mitológiai jelenettel. Matricás, jelzett, kopással. 46x32 cm
: nagy_andras
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: