Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 336
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2628037
10514
417
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Vázlat könyv ceruzarajzokkal. Jelzetek. Nagyrészt nevesített személyekkel.30 darab borító elvált. 2561829
10515
417
600
Olvashatatlan jelzéssel: Katona portréja. Ceruza, papír, papírra kasírozva. 25x18,5 cm 2552606
10516
417
Azonosítatlan jelzéssel. Olvasó nő. Akvatinta, papír. Jelzett, sorszámozott 10x17 cm 2631145
10517
417
Olvashatatlan jelzéssel a hátoldalán: Tabán. Pirográfia, rétegelt falemez, 20x25 cm 2581226
10518
417
Olvashatatlan jelzéssel, feltételezhetően délszláv festő: Férfi portré. Vegyes technika, karton. Jelzett. Kissé sérült. 70×51 cm 2563211
10519
417
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet, Olaj, vászon, sérült, kopott, sérült keretben. 38x46cm 2596750
10520
417
Olvashatatlan jelzéssel: Hazafelé. Tempera, karton. 24x32 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 2596732
10521
417
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet homárral. Vegyes technika, karton. 26x40 cm. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fakeretben. 2585443
10522
417
Olvashatatlan jelzéssel: Hölgy. Rézkarc, papír. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 24x16 cm 2542330
10523
417
Olvashatatlan jelzéssel: Havas erdő. Olaj, farost, keretben 30x21 cm 2522375
10524
417
900
Olvashatatlan jelzéssel: Ház a patak partján. Rézkarc, papír. Lap széle foltos. Körbevágva. 19,5x24 cm 2414064
10525
417
Olvashatatlan jelzéssel, ismeretlen magyar grafikusok 2 db műve: Sztalin generalisszimus. Ceruza, papír. 23x17 cm + M. I. Kalinin és Sztalin generalisszimus. Tus, papír. 20x9,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft