Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 336
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2522423
10416
417
700
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
LÉ (?) monogram jelzéssel: Nagymaros. Linómetszet, papír, kartonra kasírozva. Lap széle kissé foltos. 27×35 cm 2522366
10417
417
700
Pákozdy jelzéssel: Falusi ház. Rézkarc, papír. Foltos. Körbevágva. 16x21,5 cm 2573154
10418
417
Halvax Gy. jelzéssel: Nagybörzsönyi Szent István-templom. Akvarell, papír, foltos. Fa keretben, 27x20 cm 2564718
10419
417
36000
Bárány jelzéssel: Könyöklő. Olaj, vászon, kissé sérült. Dekoratív, üvegezett, sérült fa keretben, 30,5×26,5 cm 2564785
10420
417
Nagy Mária jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, kissé sérült. 50×40 cm 2414964
10421
417
F.R. jelzéssel: Amfiteátrum látképe. Rézkarc, papír. Jelzett a karcon. 14,5x20,5 cm 2590890
10422
417
Szalay J jelzéssel, feltehetően 1910-40 körül működött magyar festő: Csendélet. Olaj, karton. Dekoratív, sérült fakeretben. 28×34 cm 2590980
10423
417
Rácz István jelzéssel: Pár a parkban. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 35×25 cm 2590989
10424
417
Rácz István jelzéssel: Sétálók. Akvarell, papír. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fakeretben, 24×31 cm 2590897
10425
417
Pásztory jelzéssel: Vitorlás. Olja, karton. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 35×25 cm 2382167
10426
417
Safi (?) jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Fa keretben, 60×45 cm 2519190
10427
417
14000
D Pintér József jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Apró felületi sérülésekkel. Fa keretben, 80x58,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft