Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 336
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2627586
10465
417
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Stubnya J. 1959 jelzéssel: Tavaszi erdő. Olaj, vászon, feltekert állapotban, 58x42cm 2627589
10466
417
Hofmann jelzéssel: Őszi erdő. Olaj, vászon, 56x37 cm 2627593
10467
417
Hargas jelzéssel: Hegy. Olaj, vászon, 50x60cm 2627596
10468
417
Markovic jelzéssel: Vízparti házak. Akvarell, papír, kartonra kasírozva, 47x55 cm 2627603
10469
417
Baky jelzéssel: Tájkép. Olaj, karton, 20x25cm 2627610
10470
417
Saáry Jenő ( - ): Jézus. Ceruza, papír, jelzett, 21x17cm 2627706
10471
417
Kenay jelzéssel: Női portré 1947. Ceruza, papír, keretben, 59x39cm 2623571
10472
417
22000
Egry József jelzéssel: Csónakos ember. Pasztell, papír. Üvegezett, sérült, fa keretben. 58x40 cm 2583942
10473
417
14000
PA jelzéssel: Kompozíció. Vegyes technika, vászon, keret nélkül, 71x50cm 2625911
10474
417
Tószegi Irma jelzéssel: Rőzsét szedő nő. Olaj, vászon, sérült keretben,63x31 cm 2628848
10475
417
AH jelzéssel éjjeli csónakázás olaj farost keretben 11x20cm 2629695
10476
417
Vaszary jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, sérült fakeretben 36x47 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft