Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 336
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2629699
10477
417
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Domanovszky jelzéssel: Melegedő macska. Olaj, vászon, 80x59 cm 2629697
10478
417
22000
Nagy Oszkár jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, vászon. Sérült fakeretben. 34x55 cm. 2623795
10480
417
Gruber B jelzéssel: Utcarészlet. Akvarell, karton. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 29,5x43 cm 2623784
10481
417
Scheiber jelzéssel: Bohócok. Vegyes technika, papír. Fakeretben. 60x44 cm 2624060
10482
417
Kecskés András (1968-): Délután. Olaj, kasírozott vászon. Üvegezett fakeretben, 49×29 cm 2624087
10483
417
Basa jelzéssel: Álarcok. Toll, papír, jelzett, plexiüvegezett fakeretben, 28×19 cm. 2624283
10484
417
Ignácz jelzéssel: Szabad mint a madár. Olaj, vászon, sérült. Dekoratív fakeretben. 18×24 cm 2624461
10485
417
Iványi Grünwald Béla jelzéssel: Virágcsendélet. Pasztell, papír. Üvegezett, sérült fakeretben. 56x42 cm 2624541
10486
417
Endrédi Imre jelzéssel: Vízparti táj. Tempera, papír. Üvegezett fakeretben. 25x35 cm 2624542
10487
417
C. von Severs (?) jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 40x50 cm 2624543
10488
417
Lindinger jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, vászon. 50x60 cm 2624544
10489
417
Poll H jelzéssel: Legelésző állatok. Vegyes technika, papír. Üvegezett, sérült fakeretben. 34x44 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft