Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 336
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2630377
10706
417
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Női portré. Pasztell, karton. Üvegezett fakeretben, 43×33 cm 2630479
10707
417
Jelzés nélkül: Hintó. Vegyes technika, karton. Kissé sérült. 70x55 cm 2630481
10708
417
Jelzés nélkül: Csendélet. Olaj, vászon. Kissé sérült. 45x58 cm 2630483
10709
417
Jelzés nélkül: Vajdahunyad vár, Városliget. Olaj, vászon. Falemezre kasírozva. 37x57 cm 2630488
10710
417
Jelzés nélkül: Társaság. Tempera, karton. Hátoldalán töredékes kiállítási raglappal. Kissé sérült. 54x82 cm 2630493
10711
417
Jelzés nélkül: Jazz. Tempera, karton. 78x58 cm 2630497
10712
417
Jelzés nélkül: Hölgyek párban. Tempera, karton. Kissé sérült. 76,5x57 cm 2630502
10713
417
Jelzés nélkül: Bárhölgy. Vegyes technika, karton, sérült. 66x53 cm 2561450
10714
417
Jelzés nélkül: Behavazott táj. Tempera, papír, kissé vetemedett. Üvegezett, sérült fa keretben. 10,5×15 cm. 2606126
10715
417
Jelzés nélkül: Erdei fények. Olaj, karton, fakeretben. 35x50 cm. 2606122
10716
417
Jelzés nélkül: Téli táj. Olaj, falemez. Dekoratív fakeretben. 35x29 cm. 2219744
10717
417
100
Jelzés nélkül: Vízpart. Olaj, farost, 13x18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft